> PRACA > Kraków

Doradca klienta biznesowego w Kraków, Małopolskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Twoje zadania: aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm oraz klientów indywidualnych kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych realizacja planów sprzedażowych dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta Potrzebne Ci będzie: doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm oraz klientów indywidualnych doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów pożądane doświadczenie w zakresie zarządzania portfelem klientów (cross-sell) mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia negocjacji handlowych) znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (formy prowadzenia działalności, formy opodatkowania, sprawozdawczości) wiedza o lokalnym rynku i konkurencji umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi, nawiązywania i utrzymywania relacji umiejętność pracy pod presją czasu, nastawienie na cel i rezultat, inicjatywa i dynamizm w działaniu, samodzielność, systematyczność Od nas dostaniesz: umowę o pracę konkursy sprzedażowe kartę sportową prywatną opiekę medyczną przejrzysty system wynagradzania dostęp do bazy szkoleń

Detale ogłoszenia: Doradca klienta biznesowego
Sprzedawca: mBank S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj